Grupa wsparcia: „12 kroków ku pełni życia”

12-krokow2

Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach grupy wsparcia pracującej według programu „12 kroków ku pełni życia”. Jest to propozycja dla każdego, kto chce wejść na drogę przygody i doświadczyć wewnętrznej przemiany.

Do kogo konkretnie kierowany jest program? Do tych wszystkich, którzy przeżywają różne trudności w życiu osobistym. Program daje możliwość  pracy nad sobą, swoimi relacjami, wadami, bezsilnością wobec tego wszystkiego, z czym sobie nie radzimy. Jest to duchowa podróż w głąb siebie. Osobom, które wiedzą z czym się borykają „12 kroków …” pomoże odnaleźć się na nowo, uporządkować różne sprawy, zrozumieć występujące uczucia oraz przeżywane doświadczenia. Osoby z ukrytymi dla nich samych problemami, mogą przy pomocy programu uwrażliwić siebie. Zapewne odpowiedzą sobie na pytania: Z czego muszę zrezygnować, aby pójść dalej? Jakie lęki wywoła we mnie taka zmiana?, którzy chcieliby lepiej poznać siebie i rozwinąć własną osobowość i nie będą uczestnikami grupy z powodu jakiegoś nierozwiązanego dotąd problemu, proponowane teksty biblijne pomogą w rozwoju. Te osoby mogą potraktować biblijne wskazania jako punkt wyjścia do refleksyjnego wejrzenia w siebie i dostrzeżenia rezonansu, jaki wywołuje w nich Boże wezwanie. Stawiane przez nich pytania, znajdą właściwa odpowiedź w rozważaniach słowa Bożego.

Dlaczego praca w grupie sprzyja zmianom? Ponieważ grupa to wspólnota dająca ogromne wsparcie, budująca odwagę i poprzez indywidualne doświadczenia uczestników zachęcająca innych do zmian. Praca w grupie daje możliwość uzdrowienia emocji, pomaga w odzyskaniu spokoju ducha i dokonania  w życiu zmian, których wielu z nas poszukiwało, ale dotąd nie zaznało.

Każdy, kto chciałby brać udział w spotkaniach, powinien przychodzić z gotowością uczenia się i zaufania innym osobom w grupie. Zapraszamy chętnych.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 15 września 2017 o godzinie 18.00.

Zapisy pod nr tel.: 698-939-429.

Na podstawie: „WRESZCIE ŻYĆ 12 kroków ku pełni życia”.